Paweł Miszczak
Szkoła Masażu Biostudio
“Zauważalnym skutkiem kampanii reklamowej prowadzonej przez zespół Uprise.pl jest znaczny wzrost liczby odwiedzin naszej strony internetowej, a także liczby klientów korzystających z naszych szkoleń. Współpraca układa się bardzo dobrze, doradca bardzo pomaga. Wyjaśnia szczegóły dotyczące kampanii ale również proponuje nowe rozwiązania.”
Dawid Mikołajczyk
Lpp sp. z o.o.
“Początkowo odnotowaliśmy wzrost liczby klientów o około 20 - 30 miesięcznie, a po pół roku nawet 40 - 50 w stosunku do tego, co było zanim skorzystaliśmy z kampanii reklamowej w internecie. Staliśmy się bardziej znani w Szczecinie, gdzie niedawno otworzyliśmy nowy odział naszej firmy.”
Mateusz Gumbis
Avanti Medic
“Jesteśmy mile zaskoczeni wzrostem liczby klientów, którzy zaczęli się do nas zgłaszać od czasu skorzystania z usług firmy Uprise.pl. Obsługa firmy jest bardzo profesjonalna, usługi dopasowane do naszych potrzeb, bardzo szybka i fachowa pomoc, stały kontakt i odpowiednie podejście do klienta. Nareszcie jesteśmy widoczni na rynku i reklamowani w odpowiedni sposób. Polecam!”
AgnieszkaRutkowska
ksiegowoscgorzow.pl
“Więcej osób zaczęło pisać z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Pojawili się nowi klienci, którzy dowiedzieli się o naszych usługach z internetu.”
Magdalena Popławska
Copyline Spółka Jawna
“Zaczęło przychodzić do nas więcej klientów. Niektórzy pytali o konkretny model urządzenia, bo wybrali sobie z oferty na naszej stronie internetowej. Więcej osób dzwoni oraz kontaktuje się mailowo.”
Uprise.pl,
marka należąca do PQ studio
ul. Żwirowa 54
66-400 Gorzów Wielkopolski
+48 882 153 932
info@uprise.pl
[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.